logo hodowli nagłówek jesień english
logo ICL
logo ZKwP
logo FCI



Wystawy SORA
Lista wystaw
Wystawy w liczbach
Udział w wystawach:
16 razy
Oceny:
doskonała - 10 razy
bardzo dobra - 4 razy
wybitnie obiecujący - 2 razy
Lokaty:
Lokata 1 - 6 razy
Lokata 2 - 7 razy
Lokata 3 - 3 razy
Tytuły:
CWC/CAC - 5 razy
Najlepsze Szczenię w Rasie - 1 raz
Najlepsza Dorosła Suka w Rasie - 3 razy
Zwycięzca Rasy (BOB) - 2 razy
Zwycięzca Grupy VIII (BOG) lokata 2 - 1 raz
2019-08-18, Białystok, Międzynarodowa CACIB
Sędzia: Kalvo Kriisk (EST)
Klasa: championów
Ocena: doskonała
Lokata: Lokata 1
Tytuły: CWC/CAC
2019-08-17, Białystok, Krajowa CAC
Sędzia: Wojciech Trzebiecki (PL)
Klasa: championów
Ocena: doskonała
Lokata: Lokata 1
Tytuły: CWC/CAC
2019-03-31, Warszawa, Międzynarodowa CACIB
Sędzia: Anna Bogucka (PL)
Klasa: championów
Ocena: doskonała
Lokata: Lokata 2
2018-05-06, Nowy Dwór Mazowiecki, Krajowa CAC
Sędzia: Tomasz Mroczek (PL)
Klasa: otwarta
Ocena: doskonała
Lokata: Lokata 1
Tytuły: CWC/CAC, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Rasy (BOB), Zwycięzca Grupy VIII (BOG) lokata 2
2018-04-07, Warszawa, Międzynarodowa CACIB
Sędzia: Maria Ceccarelli (IT)
Klasa: pośrednia
Ocena: bardzo dobra
Lokata: Lokata 3
2017-12-10, Nowy Dwór Mazowiecki, Krajowa CAC
Sędzia: Grzegorz Robak (PL)
Klasa: pośrednia
Ocena: doskonała
Lokata: Lokata 1
Tytuły: CWC/CAC, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Rasy (BOB)
2017-11-19, Pruszków, Krajowa CAC
Sędzia: Renata Niklasiewicz (PL)
Klasa: pośrednia
Ocena: doskonała
Lokata: Lokata 3
2017-10-07, Spała, Krajowa CAC
Sędzia: Viva Maria Soleckyj Szpunar (PL)
Klasa: pośrednia
Ocena: doskonała
Lokata: Lokata 1
Tytuły: CWC/CAC, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie
2017-07-08, Warszawa, Międzynarodowa CACIB
Sędzia: Anna Pulikowska-Klimonda (PL)
Klasa: młodzieży
Ocena: bardzo dobra
Lokata: Lokata 2
2017-06-18, Kraków, Międzynarodowa CACIB
Sędzia: Eva Liljekvist Borg (SE)
Klasa: młodzieży
Ocena: bardzo dobra
Lokata: Lokata 3
2017-06-10, Wąwolnica, Krajowa CAC
Sędzia: Krzysztof Czechowski (PL)
Klasa: młodzieży
Ocena: doskonała
Lokata: Lokata 2
2017-05-14, Łódź, Międzynarodowa CACIB
Sędzia: Linda Volarikova (SK)
Klasa: młodzieży
Ocena: bardzo dobra
Lokata: Lokata 2
2017-04-09, Nowy Dwór Mazowiecki, Krajowa CAC
Sędzia: Hassi Assenmacher Feyel (DE)
Klasa: młodzieży
Ocena: doskonała
Lokata: Lokata 2
2017-04-08, Nadarzyn, Krajowa CAC
Sędzia: Marek Roszkiewicz (PL)
Klasa: młodzieży
Ocena: doskonała
Lokata: Lokata 2
2016-12-04, Nowy Dwór Mazowiecki, Krajowa CAC
Sędzia: Piotr Król (PL)
Klasa: szczeniąt
Ocena: wybitnie obiecujący
Lokata: Lokata 1
Tytuły: Najlepsze Szczenię w Rasie
2016-11-12, Kielce, Międzynarodowa CACIB
Sędzia: Manola Poggesi (I)
Klasa: szczeniąt
Ocena: wybitnie obiecujący
Lokata: Lokata 2