logo hodowli nagłówek wiosna english
logo ICL
logo ZKwP
logo FCI



Wystawy SALSA
Lista wystaw
Wystawy w liczbach
Udział w wystawach:
30 razy
Oceny:
doskonała - 22 razy
bardzo dobra - 4 razy
wybitnie obiecujący - 4 razy
Lokaty:
Lokata 1 - 19 razy
Lokata 2 - 10 razy
Lokata 3 - 1 raz
Tytuły:
CWC/CAC - 11 razy
Res. CAC - 1 raz
CACIB - 3 razy
Res. CACIB - 6 razy
Najlepsze Szczenię w Rasie - 1 raz
Zwycięzca Młodzieży - 3 razy
Najlepszy Junior w Rasie - 3 razy
Najlepsza Dorosła Suka w Rasie - 6 razy
Zwycięzca Płci Przeciwnej (BOS) - 7 razy
Zwycięzca Rasy (BOB) - 1 raz
Najlepsza Para lokata 3 - 1 raz
CQ - 1 raz
2016-05-29, Moletai, Międzynarodowa CACIB
Sędzia: Natalya Drovossekova (KZ)
Klasa: otwarta
Ocena: doskonała
Lokata: Lokata 1
Tytuły: CWC/CAC, CACIB, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Płci Przeciwnej (BOS)
2016-05-28, Moletai, Międzynarodowa CACIB
Sędzia: Marianne Holm-Hansen (DK)
Klasa: otwarta
Ocena: bardzo dobra
Lokata: Lokata 1
2016-04-10, Nowy Dwór Mazowiecki, Krajowa CAC
Sędzia: Yurii Gergel (UA)
Klasa: championów
Ocena: doskonała
Lokata: Lokata 1
Tytuły: CWC/CAC, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Płci Przeciwnej (BOS)
2016-03-20, Ryga, Międzynarodowa CACIB
Sędzia: Alberto Cuccillato (I)
Klasa: otwarta
Ocena: doskonała
Lokata: Lokata 1
2016-03-19, Ryga, Międzynarodowa CACIB
Sędzia: Kardos Vilmos (HU)
Klasa: otwarta
Ocena: doskonała
Lokata: Lokata 2
Tytuły: Res. CACIB, CQ
2016-02-07, Brno, Międzynarodowa CACIB
Sędzia: Linda Volarikova (SK)
Klasa: championów
Ocena: bardzo dobra
Lokata: Lokata 2
2016-02-06, Brno, Międzynarodowa CACIB
Sędzia: František Korda (CZ)
Klasa: championów
Ocena: doskonała
Lokata: Lokata 2
Tytuły: Res. CAC, Res. CACIB
2015-09-20, Wawrzkowizna, Krajowa CAC
Sędzia: Domenico Di Mateo (IT)
Klasa: championów
Ocena: bardzo dobra
Lokata: Lokata 1
2014-11-30, Nowy Dwór Mazowiecki, Krajowa CAC
Sędzia: Andrzej Szutkiewicz (PL)
Klasa: otwarta
Ocena: doskonała
Lokata: Lokata 1
Tytuły: CWC/CAC, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Płci Przeciwnej (BOS)
2014-11-09, Kielce, Międzynarodowa CACIB
Sędzia: Cristian Vantu (RO)
Klasa: otwarta
Ocena: doskonała
Lokata: Lokata 1
Tytuły: CWC/CAC, CACIB, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Rasy (BOB)
2014-10-18, Spała, Krajowa CAC
Sędzia: Stanisław Abłamowicz (PL)
Klasa: otwarta
Ocena: doskonała
Lokata: Lokata 2
2014-07-12, Warszawa, Międzynarodowa CACIB
Sędzia: Małgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska (PL)
Klasa: pośrednia
Ocena: doskonała
Lokata: Lokata 1
Tytuły: CWC/CAC
2014-06-15, Kraków, Międzynarodowa CACIB
Sędzia: Elena Adamovskaya (RUS)
Klasa: pośrednia
Ocena: doskonała
Lokata: Lokata 2
Tytuły: Res. CACIB
2014-05-11, Łódź, Międzynarodowa CACIB
Sędzia: Catherine Lebret (BG)
Klasa: pośrednia
Ocena: doskonała
Lokata: Lokata 2
2014-04-13, Lublin, Krajowa CAC
Sędzia: Mirosław Olejnik (PL)
Klasa: pośrednia
Ocena: doskonała
Lokata: Lokata 1
Tytuły: CWC/CAC, Zwycięzca Płci Przeciwnej (BOS)
2014-04-06, Nowy Dwór Mazowiecki, Krajowa CAC
Sędzia: Małgorzata Supronowicz (PL)
Klasa: pośrednia
Ocena: doskonała
Lokata: Lokata 1
Tytuły: CWC/CAC, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Płci Przeciwnej (BOS)
2014-03-09, Wilno, Międzynarodowa CACIB
Sędzia: Duško Piljevič (SRB)
Klasa: pośrednia
Ocena: doskonała
Lokata: Lokata 1
Tytuły: CWC/CAC, CACIB, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Płci Przeciwnej (BOS)
2014-03-08, Wilno, Międzynarodowa CACIB
Sędzia: Luis Pinto Teixeira (PT)
Klasa: pośrednia
Ocena: doskonała
Lokata: Lokata 1
Tytuły: CWC/CAC, Res. CACIB, Zwycięzca Płci Przeciwnej (BOS)
2014-02-23, Brno, Międzynarodowa CACIB
Sędzia: Dana Smržová (CZ)
Klasa: pośrednia
Ocena: doskonała
Lokata: Lokata 1
Tytuły: CWC/CAC, Res. CACIB
2014-02-22, Brno, Międzynarodowa CACIB
Sędzia: Pavel Šulcek (CZ)
Klasa: pośrednia
Ocena: doskonała
Lokata: Lokata 1
Tytuły: CWC/CAC, Res. CACIB
2013-09-14, Warszawa, Krajowa CAC
Sędzia: Polina Simic (SRB)
Klasa: młodzieży
Ocena: doskonała
Lokata: Lokata 1
Tytuły: Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie
2013-08-24, Białystok, Międzynarodowa CACIB
Sędzia: Andrei Kisljakov (BLR)
Klasa: młodzieży
Ocena: doskonała
Lokata: Lokata 1
Tytuły: Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie
2013-08-11, Sopot, Krajowa CAC
Sędzia: Viera Vitkova (SK)
Klasa: młodzieży
Ocena: doskonała
Lokata: Lokata 1
Tytuły: Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, Najlepsza Para lokata 3
2013-08-10, Sopot, Międzynarodowa CACIB
Sędzia: Leos Jancik (CZ)
Klasa: młodzieży
Ocena: doskonała
Lokata: Lokata 2
2013-07-13, Warszawa, Międzynarodowa CACIB
Sędzia: Maria Ceccarelli (I)
Klasa: młodzieży
Ocena: doskonała
Lokata: Lokata 2
2013-06-16, Kraków, Międzynarodowa CACIB
Sędzia: Rudy Feyaerts (B)
Klasa: młodzieży
Ocena: bardzo dobra
Lokata: Lokata 2
2013-05-19, Budapeszt, Światowa
Sędzia: Jolanda Vandoni Furiosi (IT)
Klasa: szczeniąt
Ocena: wybitnie obiecujący
Lokata: Lokata 1
2013-05-05, Łódź, Międzynarodowa CACIB
Sędzia: Eugenia Fengler (PL)
Klasa: szczeniąt
Ocena: wybitnie obiecujący
Lokata: Lokata 3
2013-04-21, Lublin, Krajowa CAC
Sędzia: Elżbieta Chwalibóg (PL)
Klasa: szczeniąt
Ocena: wybitnie obiecujący
Lokata: Lokata 2
2013-03-24, Nowy Dwór Mazowiecki, Krajowa CAC
Sędzia: Elżbieta Chwalibóg (PL)
Klasa: szczeniąt
Ocena: wybitnie obiecujący
Lokata: Lokata 1
Tytuły: Najlepsze Szczenię w Rasie